سبد خرید خالی است
ثبت سفارش
نمایش تمامی برند ها A - Z
واچلند دارای 1155 برند ثبت شده است
نمایش تمامی ساعت ها
0 ساعت مختلف ثبت شده
برند های مشهور
دیگر برند های مشهور
برند های لوکس
نمایش تمامی ساعت های مردانه
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
محدوده قیمت
دسته بندی مردان
10 برند برتر مردان
نمایش تمامی ساعت های زنانه
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
محدوده قیمت
دسته بندی بانوان
10 برند برتر بانوان
نمایش تمامی ساعت های کودکان
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
برند های کودکان
بهترین فروشنده ها
مشهور ترین ساعت های ما را ببینید
محدوده های قیمت
نوع ساعت
نوع حرکت
جنس قاب
اصلیت
آگهی های تجاری
تبلیغات توسط شرکت ها، نمایندگی ها و فروشگاه ها
آگهی های کاریابی
کاریابی و طرح های مشارکتی توسط اعضای سایت
گریتینگ چیست و چه کاربرد هایی دارد؟
ارسال شده توسط gratingprice gratingprice در تاریخ 1398/7/14 10:57، دسته بندی شده در اخبار ساعت
تصویر
وزیر خزانه داری آمریکا  قیمت میلگرد امروز  ، استیون منوچین ، پیش از این سه شنبه گذشته اعلام كرد كه بسیار به تفاهم نزدیك است و رئیس جمهور آن را در اولویت قرار داده است. در همان روز ، نماینده تجارت خارجی دولت ترامپ ، رابرت لایتایزر ، این پیشنهاد را به كریستیا فریلند وزیر امور خارجه كانادا ارائه كرد ، كه مقررات را برای خنثی سازی تعرفه ها تعیین كرد. بدین ترتیب ترامپ موفق به بسته شدن جبهه مهمی شده و تمرکز خود را بر مذاکره با چین انجام داده و اهرم های بیشتری را اعمال می کند.
 
این توافق نامه توسط خود دونالد ترامپ در قیمت میلگرد امروز قیمت آنلاین میلگرد گفتگوی تلفنی بسته شد ، این جمعه ، با نخست وزیر کانادا ، جاستین ترودو. مطابق بیانیه مشترک با بیان نکات اصلی توافق ، تعرفه ها ظرف 48 ساعت برداشته می شوند. در عوض ، اقدامات لازم برای جلوگیری از ورود فولاد و آلومینیوم چینی از طریق مکزیک و کانادا به ایالات متحده انجام خواهد شد. طبق ادعای مکزیک و کانادا از اعمال سهمیه نیز جلوگیری می شود.
 
در طرف کانادایی ، Trudeau در رویدادی در یک کارخانه شرکت فولاد Stelco در شهر همیلتون (انتاریو ، یک قدم با تورنتو و در نزدیکی مرز آمریکا) به نمایش گذاشت. در ازای خاتمه شکایت در سازمان تجارت جهانی ، تعرفه ها از بین می روند و محدودیت های مصوب در قیمت آنلاین میلگرد  پاسخ حذف می شوند. در همین زمان ، یک مکانیزم مشاوره برای حل و فصل اختلافات بر سر واردات این محصولات ایجاد شده است.
 
با وجود توافق بین سه دولت برای توافق تجاری جدید با مکزیک و کانادا ، ایالات متحده قیمت میلگرد امروز تصمیم گرفت 25٪ تعرفه های فولاد و 10٪ در مورد آلومینیوم را فعال نگه دارد. اما ترودو با ترامپ بسیار واضح بود و به او هشدار داد كه مانعی در روند تصویب است: با این وجود ، كانادا بیشترین بازی را در این نبرد داشت. اتاوا همچنین رد كرد كه سهمیه به عنوانقیمت آنلاین میلگرد راه حل اختلاف استفاده شود.
 
اثر ناخواسته
آتش بس با مکزیک و کانادا در همان روز اعلام شد که ایالات متحده تصمیم می گیرد شش ماه دیگر به مذاکره با اتحادیه اروپا اختصاص دهد ، به پیمانی برسد که از اعمال تعرفه 25 درصدی در واردات وسایل نقلیه و قطعات برای آن جلوگیری کند. اتومبیل در هر دو مورد ، دولت جمهوریخواه به دلیل حمایت از دلایل امنیت ملی ، به اقدامات حمایت گرایانه متوسل شد. اما اقدام آن تأثیر مطلوب بر صنعت نیست.
 
در بیانیه ای کهد قیمت میلگرد امروز ساعاتی پس از رسمی شدن این توافق نامه منتشر شد ، وزارت اقتصاد مکزیک در بیانیه ای با تأیید مجدد موضع خود در "تضمین ادغام تولیدی در آمریکای شمالی" آن را تأیید کرد و ایگناسیو فاریز گزارش می دهد "تبریک" برای پیمانی که "راه را برای تصویب T-MEC هموار می کند."
 
ترودو گفت: "به رسمیت شناخته شد که تعرفه ها به مصرف کنندگان و تولید کنندگان در هر دو کشور آسیب می رساند." نخست وزیر کانادا ضمن افزودن اینکه سازوکار مشاوره به منظور جلوگیری از خطرات ناشی از فولاد و آلومینیوم داخلی است ، افزود: "این منطقی نبود که آنها را با توافق جدید حفظ کنیم ،" ما برای حمایت از کارگران و قیمت آنلاین میلگرد صنعت خود با هم همکاری خواهیم کرد. " . وی همچنین اظهار داشت كه این "گام بزرگی برای پیشبرد تصویب توافق نامه تجارت آزاد جدید" است.
 
تعرفه ها در مارس 2018 با نگاه کردن به چین شروع به کار کردند ، زیرا تولید اضافی قیمتهای چشمگیر داشت. گفتگوی نخست وزیر ترودو و پرزیدنت ترامپ روز جمعه سومین هفته گذشته است و تعرفه ها در مرکز مبادله بوده اند. تشدید اختلاف تعرفه ایالات متحده با چین ، در پی افزایش یک هفته تعرفه ها ، مشکل دیگری را به وجود آورد.
 
این جبهه با شرکای آمریکای شمالی قیمت آنلاین میلگرد  یک سیاست داخلی قیمت میلگرد امروز مشتق دارد ، که علیه اعضای حزب خود قرار دارد. چارلز گراسی ، سناتور جمهوریخواه از آیووا ، هشدار داد كه تا زمانی كه تعرفه ها هنوز برقرار شود ، توافق نامه جدید تجارت آمریكا را تصویب نمی كند. در پرونده وی ، وی تحت تأثیر اقدامات تلافی جویانه تجاری که مکزیک و کانادا برای محصولات کشاورزی اعمال می کردند. زمینه e
به اشتراک بگذارید
delicious technorati yahoo digg facebook twitter google plus
ارسال دیدگاه توسط شما:
نام:
ایمیل:
* محتوا:
حداکثر 1000 کاراکتر