سبد خرید خالی است
ثبت سفارش
نمایش تمامی برند ها A - Z
واچلند دارای 1155 برند ثبت شده است
نمایش تمامی ساعت ها
0 ساعت مختلف ثبت شده
برند های مشهور
دیگر برند های مشهور
برند های لوکس
نمایش تمامی ساعت های مردانه
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
محدوده قیمت
دسته بندی مردان
10 برند برتر مردان
نمایش تمامی ساعت های زنانه
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
محدوده قیمت
دسته بندی بانوان
10 برند برتر بانوان
نمایش تمامی ساعت های کودکان
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
برند های کودکان
بهترین فروشنده ها
مشهور ترین ساعت های ما را ببینید
محدوده های قیمت
نوع ساعت
نوع حرکت
جنس قاب
اصلیت
آگهی های تجاری
تبلیغات توسط شرکت ها، نمایندگی ها و فروشگاه ها
آگهی های کاریابی
کاریابی و طرح های مشارکتی توسط اعضای سایت
گریتینگ چیست و چه کاربرد هایی دارد؟
ارسال شده توسط gratingprice gratingprice در تاریخ 1398/10/7 09:01، دسته بندی شده در اخبار ساعت
تصویر
دولت گوا هنجارهای حراج سنگ آهن را آرام می کند
 
این حداقل سپرده تا کنون قیمت ورق اسید شویی درجه یک  از کرانه 2.5 روپیه برای 10،000 تن حراج سنگ معدن به 25 لکه سپرده برای 1000 تن کاهش یافته است. شرکت کنندگان علاقه مند ، با این حال ، می توانند مبلغ چند برابر مبلغ را واریز کنند. در یک سپرده کرور Rs 10 ، آنها می توانند برای هر مقدار پیشنهاد دهند.
 
وی گفت: "این تغییر به منظور قیمت ورق اسید شویی درجه یک  جذب بازیکنان کوچک آهن اسفنجی است. اکنون ، آنها می توانند در مناقصه شرکت کنند و این باعث افزایش رقابت می شود. »گفت: یک مقام ارشد یک معدنکار و صادر کننده برجسته سنگ آهن در ایالت.
 
از زمان ممنوعیت استخراج معادن در گوا حدود 18 ماه قبل ، دولت ایالتی تاکنون 2.2 میلیون تن سنگ معدن سهام 11/48 تن را حراج کرده است. از فوریه امسال ، سه دوره حراج را انجام داده است. با این حال ، فقط اولین پاسخ بالایی داشت.
 
"صادرکنندگان سنگ آهن از گوا به دلیل ممنوعیت استخراج معدن ، جایگاه طاقت فرسا خود را برای ماندن در دراز مدت در تولید مواد اولیه تولید فولاد از دست داده اند. با ورود به بازار صادرات قیمت ورق اسید شویی درجه یک  به عنوان یک شرکت کننده جدید برخورد می شود. صادرات سنگ آهن از دولت غیرممکن به نظر می رسد. "
 
دولت ، شرکت های معدن و وابستگان می خواهند اکتشاف سنگ آهن در سریعترین زمان از سر گرفته شود. دولت به زودی یک سیاست تجدیدنظر در مورد مواد معدنی را تضمین کرده است. "دولت از پاسخ (به حراج ها) نگران است. با قیمت فعلی صادرات امکان پذیر نیست ، خصوصاً با 30 درصد عوارض. از این رو ، سنگ آهن به حراج در گوا فقط برای بازیکنان محلی فروخته می شود. "
 
به گفته منابع ، حراج سنگ معدن 3.7 تن در مرحله چهارم 18 اوت برگزار شده است.
منابع همچنین گفتند كه  قیمت ورق اسید شویی درجه یک صنایع پركاش ، كه در یكی از FIR ها نامگذاری شده ، ممکن است 3.50 روپیه کر به جین داده باشد. منابع گفتند جین به دلیل ادعای طرفداری از تحریم وامهای بازرگانی خارجی 20 میلیون دلاری رشوه گرفته است.
ویجی Aggarwal ، هنگامی که با وی تماس گرفته شده بود ، به TOI گفت: "این ادعای دروغین است زیرا مشتری من پیشنهاد بانک برای گرفتن وام را رد کرده بود زیرا شرایط و قوانین برای شرکت مناسب نبود. بنابراین چرا یک شخص رضایت غیرقانونی می دهد. مشتری من یک شرکت مشهور است و برای ادامه فعالیت خود نیازی به هیچ فایده ای ندارد. در عوض ، تجارت خوبی به بانک ها می بخشد. "استرالیا سنگ آهن را از بندر هیدلند به چین صادر می کند. آمار و ارقام منتشر شده در روز پنجشنبه نشان می دهد که یک چهارم از محموله های قیمت ورق اسید شویی درجه یک  تولیدی از جنس فولاد ، در ماه گذشته دوباره صعود کرده و به رکورد رسیده است.
 
حمل و نقل به چین از ماه ژوئن 4.8 درصد افزایش یافت و به 30.57 میلیون تن رسید. در ژوئیه سال گذشته این رقم کمتر از 50 درصد بود.
 
افزایش صادرات و محموله ها به چین ، مقصد اصلی برای سنگ آهن معامله شده در دریای دریا ، در حالی که یک اصلاح بازار صورت گرفته است که در آن قیمت این ماده تقریباً یک سوم تاکنون امسال کاهش یافته است.
 
سنگ آهنی معیار برای تحویل فوری به چین برابر با 95.90 دلار در هر تن است.
 
BHP Billiton ، تولید کننده شماره 3 جهان ، با توانایی استخراج بیش از 220 میلیون تن سنگ آهن در سال ، کاربر اصلی پورت هیدلند است. کارهای گسترش آینده می تواند ظرفیت سنگ آهن BHP را به 270 میلیون تن افزایش دهد.
 
Fortescue Metals از این بندر برای حمل سالانه 155 میلیون تن استفاده می کند.
 
محموله های سنگ آهن از بندر استرالیا غربی صعود به رکورد 36.08 میلیون تن از 33.6 میلیون تن در ماه ژوئن ، با فروش تقریباً به یک میلیون تن به ژاپن.
 
این تعداد قابل توجه در حالی رخ می دهد که مهندسان قایق های موتوری در بندر هیدلند قصد دارند چهارشنبه ساعت ، شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه به دلیل اختلاف درمورد پرداخت ، کار را متوقف کنند.
 
در همین حال ، ریو تینتو ، دومین تولید کننده سنگ آهن جهان ، از افزایش 21 درصدی سود نیمه اول روز پنجشنبه خبر داد و پیش بینی های بازار را ضرب و شتم کرد زیرا قیمت ورق اسید شویی درجه یک  باعث کاهش هزینه های سرمایه و کاهش هزینه های سریعتر از حد انتظار در هنگام افزایش تولید سنگ آهن می شود. پیش بینی می شود تجارت اروپا با تلاش تاتا استیل در سه ماهه اول حاشیه سود را اندکی افزایش دهد ، که عمدتاً از قیمت های فولادی پایدار جهانی و کاهش هزینه های ورودی کمک می کند.
 
قیمت مواد اولیه سنگ آهن و ذغال سنگ کک در چند ماه گذشته قیمت ورق اسید شویی درجه یک  به شدت کاهش یافته است در حالی که قیمت های فولاد پایدار مانده و منجر به حاشیه سود بهتر شده است.
به اشتراک بگذارید
delicious technorati yahoo digg facebook twitter google plus
ارسال دیدگاه توسط شما:
نام:
ایمیل:
* محتوا:
حداکثر 1000 کاراکتر