سبد خرید خالی است
ثبت سفارش
نمایش تمامی برند ها A - Z
واچلند دارای 1155 برند ثبت شده است
نمایش تمامی ساعت ها
0 ساعت مختلف ثبت شده
برند های مشهور
دیگر برند های مشهور
برند های لوکس
نمایش تمامی ساعت های مردانه
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
محدوده قیمت
دسته بندی مردان
10 برند برتر مردان
نمایش تمامی ساعت های زنانه
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
محدوده قیمت
دسته بندی بانوان
10 برند برتر بانوان
نمایش تمامی ساعت های کودکان
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
برند های کودکان
بهترین فروشنده ها
مشهور ترین ساعت های ما را ببینید
محدوده های قیمت
نوع ساعت
نوع حرکت
جنس قاب
اصلیت
آگهی های تجاری
تبلیغات توسط شرکت ها، نمایندگی ها و فروشگاه ها
آگهی های کاریابی
کاریابی و طرح های مشارکتی توسط اعضای سایت
گریتینگ چیست و چه کاربرد هایی دارد؟
ارسال شده توسط gratingprice gratingprice در تاریخ 1398/9/16 11:13، دسته بندی شده در اخبار ساعت
تصویر
آمریکا / t (90 دلار در هر تن) ، که همچنین پیش بینی درآمد بخش فولاد را کاهش می دهد ، و کاهش پیش بینی میزان مصرف مواد معدنی را نشان می دهد ادامه در FY15 چرخ های راه آهن ضعیف تر 2H FY14 و راهنمایی طناب معدن. ضایعات و توزیع غیرمستقیم است. ارزیابی: قیمت NPV / هدف به 0.61 دلار (از 1.25 دلار) کاهش می یابد و نگرانی های ترازنامه دوباره بالا می رود. رتبه ما در UNDERPERFORM تغییر می کند.
 
و بزرگ ، FMG:
 
دو برابر شدن قیمت سنگ آهن در حال سقوط و افزایش کیفیت تخفیف باعث شده است تا ارزش FMG خود را کاهش دهیم. پیش بینی قیمت سنگ آهنی جدید Credit Suisse 7-9٪ پایین تر است ، به دنبال 85 دلار در هر دلار از ژوئن 15 ، و تخفیف کیفیت خود را تا 12٪ (از 10٪) بالا برده ایم و تخفیف 14 دلار / dmt تخفیف قیمت را برای تمام محصولات FMG اثرات دوقلو درآمد را 10٪ ، EBITDA 25٪ و FCF 45٪ را در FY15E و FY16E کاهش می دهد. ما قیمت هدف خود را به 5.00 دلار (از 7.00 دلار) کاهش می دهیم. قیمت سهم قبل از پایین آمدن ما در خیابان انتظار قیمت پایین تر سنگ آهن را پیش گرفته است ، و ما انتظار داریم این نگرانی ها تا 12 ماه آینده ادامه یابد. با استفاده از این محیط ، ما نمی توانیم هیچ کاتالیزوری را برای بالا بردن قیمت سهم مشاهده کنیم ، بنابراین رتبه خود را به NEUTRAL (از Outperform) پایین می آوریم.
 
همانطور که اخیراً گفتم ، CS سالهاست که به دنبال تجزیه و تحلیل سنگ آهن در بازار است ، اما به هر دلیلی نتیجه اشتباه را برای سهام گرفت. امروز صبح علیرغم تحرکات مساعد قیمت سنگ ، این بخش در سطح هیئت مدیره قرار دارد.
استرالیا سنگ آهن 2015 را کاهش داده و پیش بینی های قیمت زغال سنگ را برآورده کرده است
25 ژوئن 2014 فولاد آستالیا ، ذغال سنگ متالورژی ، سنگ آهن ، قیمت ، صادرات
استرالیا با پیش بینی قیمت سنگ آهن و متالورژی خود در سال 2015 ، به عنوان افزایش تولید دو تن از بزرگترین درآمدزای صادراتی این کشور از تقاضا پیشی گرفته است و نگرانی هایی را برای شرکت های معدنی که قبلاً با کاهش حاشیه سود دست و پنجه نرم می کنند ، ایجاد کرده است.
 
دفتر رشد منابع اقتصادی و انرژی (BREE) در یک به روزرسانی سه ماهه اعلام کرد که رشد قوی در تناژ صادراتی به این معنی است که استرالیا باز هم 11 درصد افزایش در کل صادرات برای کالاهای معدنی و انرژی را در سال 2013-14 داشته باشد.
 
با این حال ، تحلیلگران هشدار می دهند که صنعت معدن قدرتمند استرالیا با کششی طولانی روبرو است که کالاها قیمت های پایین تر از سالهای رونق معادن فعلی را کاهش می دهند.
 
BREE پیش بینی قیمت خود برای سنگ آهن را به طور میانگین در سال 2015 به 94.60 دلار در هر تن از پیش بینی قبلی $ 100.80 دلار کاهش داد و با اشاره به رشد فزاینده برای فروش در بازار فولاد چین.
 
اگرچه پیش بینی می شود تولید فولاد در چین در سال 2015 افزایش یابد ، انتظار می رود رقابت بین صادرکنندگان سنگ آهن برای فروش محصولات اضافی خود تشدید شود ، در حالی که یک دلار قوی استرالیا نیز به معدنچیان محلی می کشد.
 
وین کالدر ، معاون مدیر اجرایی BREE گفت: "این تمرکز شدید به سمت مدیریت هزینه ها و افزایش بهره وری در بخش خواهد داشت."
 
این هشدار یک روز پس از بزرگترین معدنچی جهان ، BHP بیلیتون ، اعلام شد که در حال جستجو برای کاهش شغل بیشتر در پرچمدار خود در بخش سنگ آهن استرالیا است زیرا فشارها برای تقویت هزینه ها افزایش می یابد.
 
بانک مرکزی استرالیا هنگامی که نرخ بهره را در رکورد کم 2.5 درصد در این ماه نگه داشت ، از پایین آمدن قیمت کالاها استعلام کرد ، در حالی که انتظار می رود نرخ بازار برای ماه های آینده پایین بماند.
 
پیش بینی قیمت سنگ آهن پیش بینی شده BREE برای سال 2015 دقیقاً بالاتر از قیمت فعلی 93.30 دلار است .IO62-CNI = SI ، به دنبال افت 30 درصدی قیمت در سال جاری. با این حال ، BREE گفت ، صادرات در مالی 2014/15 پیش بینی می شود 13 درصد افزایش یابد و به 720.7 میلیون تن برسد.
 
جفری تخمین درآمدهای خود را برای معدنچیان سنگ آهن 5-9 درصد کمتر از اجماع بین سال 2014 و 2016 کاهش داده است ، با توجه به انتظارات انتظار می رود که با افزایش تورم ، قیمت سنگ معدن تضعیف شود.
 
در یادداشت مشتری آمده است: "این سونامی عرضه هنوز در حال چرخش است و احتمالاً رشد عرضه تا سال 2016 قابل توجه خواهد بود."
 
BREE همچنین در سال 2015 شاهد افت شدید قیمت های زغال سنگ متالورژیکی به 118.90 دلار در هر تن بود که نسبت به پیش بینی مارس خود به 134.60 دلار رسیده است. این کمی پیش بینی صادرات خود را برای صادرات به 180.5 میلیون تن در سال 2014/15 افزایش داد ، درست در سال گذشته.
 
BREE گفت ، راه اندازی معادن ذغال سنگ جدید بیش از آن است که تولید از دست رفته را از تولیدات بسته شده جبران کند ، اما بسیاری از تولید کنندگان با غلبه بر قیمت ها سودآور نبودند.
 
گاوین وندت ، تحلیلگر Minelife در سیدنی گفت: "این نشان می دهد تجارت کالاهای فله مانند ذغال سنگ و سنگ آهن تقریباً منحصراً دامنه تولیدکنندگان بزرگ است که می توانند از اقتصاد بزرگ مقیاس آنها بهره مند شوند."
SAIL هند برای دعوت از MDO ها برای توسعه معادن سنگ آهنی اسیر
25 ژوئن 2014 شرکت فولاد فولاد هند محدود ، SAIL ، ذخایر سنگ آهن ، روگات
اداره فولاد هندوستان محدود (SAIL) دعوت از توسعه دهندگان و اپراتورهای معدن (MDO) را آغاز خواهد کرد تا از اواسط ماه ژوئیه توسعه پروژه را در دو منبع سنگ آهن با ارزش خود آغاز کند.
 
تصمیم
به اشتراک بگذارید
delicious technorati yahoo digg facebook twitter google plus
ارسال دیدگاه توسط شما:
نام:
ایمیل:
* محتوا:
حداکثر 1000 کاراکتر