سبد خرید خالی است
ثبت سفارش
نمایش تمامی برند ها A - Z
واچلند دارای 1155 برند ثبت شده است
نمایش تمامی ساعت ها
0 ساعت مختلف ثبت شده
برند های مشهور
دیگر برند های مشهور
برند های لوکس
نمایش تمامی ساعت های مردانه
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
محدوده قیمت
دسته بندی مردان
10 برند برتر مردان
نمایش تمامی ساعت های زنانه
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
محدوده قیمت
دسته بندی بانوان
10 برند برتر بانوان
نمایش تمامی ساعت های کودکان
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
برند های کودکان
بهترین فروشنده ها
مشهور ترین ساعت های ما را ببینید
محدوده های قیمت
نوع ساعت
نوع حرکت
جنس قاب
اصلیت
آگهی های تجاری
تبلیغات توسط شرکت ها، نمایندگی ها و فروشگاه ها
آگهی های کاریابی
کاریابی و طرح های مشارکتی توسط اعضای سایت
گریتینگ چیست و چه کاربرد هایی دارد؟
ارسال شده توسط gratingprice gratingprice در تاریخ 1399/1/5 12:42، دسته بندی شده در اخبار ساعت
تصویر
 
 
نمودار روز تولید فولاد در سال 2013 یک شرکت واحد ، گروه هبی و فولاد هبی ، با 10 کشور و منطقه را مقایسه می کند. میزان کل تولید 779 میلیون تن در چین نشان داده نشده است زیرا بیش از سایر بقیه در نمودار ایجاد شده است ، از جمله هفت برابر بیشتر از جهان شماره 2 ژاپن.
 
هبی فولاد در ماه سپتامبر گفت که به دنبال ساختن یک سرمایه گذاری 5 میلیون تنی در آفریقای جنوبی با شرکت توسعه صنعتی مستقر در ژوهانسبورگ است. این معادل دو سوم از تولید آن کشور در سال گذشته و یک سوم قاره آفریقا است - - هرچند که تقریباً یکی نیست. 10th از تولید هبی فولاد ، با توجه به داده های انجمن جهانی فولاد.
 
وین مک کوری ، مدیر پول مستقر در پرتوریا در مدیریت دارایی Momentum ، با اشاره به برنامه هبی گفت: "فکر می کنم شما دیوانه هستید". "آفریقای جنوبی قبلاً ظرفیت زیادی دارد. ما نمی خواهیم رشد یک شبه رشد داشته باشد. "و گفت فروش و فروش به سایر کشورها هزینه های حمل و نقل بالایی را شامل می شود.
 
نخست وزیر لی کیقیانگ در تاریخ 13 نوامبر گفت: چین ، با ظرفیت بیش از حد در صنایع فولاد ، سیمان و شیشه ، انتقال تولید "رقابتی" را به کشورهای جنوب شرقی آسیا که نیاز به زیرساخت های جدید دارند ، تشویق خواهد کرد. گفت که هدف آن انتقال 5 میلیون تن ظرفیت تولید در خارج از کشور تا سال 2017 و 20 میلیون تن تا سال 2023 است.
 
"Xu Xiangchun" ، تحلیلگر ارشد مستقر در پکن با شرکت تحقیق Mysteel.com گفت: "ساخت کارخانه بزرگ فولاد در خارج از کشور خیالی است زیرا حتی اگر 5 میلیون تن در چین کاملاً عادی باشد ، جذب آن توسط یک بازار در خارج از کشور بسیار بزرگ است." وی گفت: "انتقال تولید به خارج از کشور نمی تواند راه حل اصلی برای مقابله با ظرفیت های اضافی باشد" و با دولت متعهد می شود که با حفظ اشتغال ، ثبات اجتماعی را حفظ کند.
 
یانگ هایکسیا ، رئیس اداره تبلیغات شرکت این شرکت در مصاحبه تلفنی گفت: سرمایه گذاری هبی استیل "بر اساس تحقیقات در آفریقای جنوبی و بازارهای اطراف" است. وی گفت: "طرح جهانی ما برای بهبود رقابت ما بسیار خوب است. جهانی سازی موضوع اصلی در توسعه آینده ما خواهد بود. "
 
بر اساس حرکت قیمت سنگ آهن در بازارهای جهانی ، غول معدن BHP Billiton (ASX: BHP) پیش بینی می کند که قیمت این ماده سازنده کلید فلزی باعث نقض 100 دلار در هر تن نمی شود.
 
دوازده ماه پیش قیمت این کالا 135 دلار بود. اکنون این رقم به 70 دلار کاهش یافته است و منفی کارآیی معادن جوان که سنگ آهن را با قیمت های بالاتر تولید می کنند ، منفی است.
 
هرچند بزرگترها به دلیل پایین آمدن هزینه تولید بازهم می توانند سود کسب کنند.
 
"Age" به نقل از رئیس BHP سنگ آهن جیمی ویلسون گفت: "من آموخته ام هرگز نگویم هرگز و همیشه تغییرات کوتاه مدت وجود دارد ، اما فکر می کنم اگر از اقتصاد پایه استفاده کنید ... مطمئناً 100 دلار بالا به نظر می رسد."
 
وی افزود: "دشوار است که آن دست انداز قابل توجه [در تقاضا] که ما دیدیم از چین دوباره اتفاق می افتد اتفاق بیفتد."
 
علاوه بر قیمت پایین تر ، مدیر کل BHP برای بازاریابی سنگ آهن آلن چیرگوین مصرف کندتر فولاد چین را در سال 2015 پیش بینی می کند و رشد آن تنها به 0.5 تا 1.5 درصد می رسد.
 
آنچه رقیب ریو تینتو (ASX: RIO) در مورد قیمت سنگ آهن باید بگوید این است. با توجه به یادگیری این روش سخت ، وزارت خزانه داری اکنون انتظار دارد که قیمت سنگ آهن ، بزرگترین صادرات استرالیا ، برای آستانه 5 سال در پایین ترین نرخها بماند. دو سال ، به عایق بندی پیش بینی بودجه جو هاکی از هرگونه کندی بیشتر در اقتصاد چین کمک می کند.
 
سقوط غیر منتظره 30 درصدی قیمت سنگ آهن از ماه مه تا کمتر از 70 دلار در هر تن ، به دلیل کمبود در بخش ساخت و سازهای گرسنه در چین ، درآمدهای مالیاتی شرکت مورد انتظار دولت را در طی 4 سال 14.4 میلیارد دلار تخمین زده است ، تقریبا نیمی از کل کسری مالیات که زیرپوشش 44 میلیارد دلاری کسری برنامه ریزی شده اعلام شده در روز گذشته است.
 
دولت اکنون فرض کرده است که قیمت سنگ آهن به طور متوسط ​​برای دو سال 60 دلار در هر تن باقی بماند ، که می تواند پایین ترین سطح از اواسط سال 2009 ، بیش از 50 درصد پایین تر از قیمت در ماه مه و 10 دلار آمریکا پایین تر از فعلی باشد. قیمت به روزرسانی بودجه دیروز همچنین نشان داد که دولت پیش بینی های رشد خود را برای سه شریک تجاری بزرگ استرالیا - چین ، ژاپن و ایالات متحده - کاهش داده است و انتظار دارد کمترین رشد درآمد ملی استرالیا ، که توسط تولید ناخالص داخلی اسمی اندازه گیری می شود ، برای 50 سال 1.5 درصد در سال جاری باشد. تحت تأثیر رشد ناگهانی دستمزدها و رکود اقتصادی برای تجارت.
 
وزارت خزانه داری گفت: "رشد دستمزدها بسیار کمرنگ شده است و نشانگر ظرفیت اضافی در بازار کار و کاهش چشمگیر رشد دستمزد در بخش معدن است."
 
وی ادامه داد: "با رشد دستمزدها ضعیف ترین آن برای ده ها سال بوده است و به سختی همگام با تورم ، روند خزش معمولی مالی که با گذشت زمان کارگران را به سمت براکت های مالیاتی بالاتر سوق می دهد.
به اشتراک بگذارید
delicious technorati yahoo digg facebook twitter google plus
ارسال دیدگاه توسط شما:
نام:
ایمیل:
* محتوا:
حداکثر 1000 کاراکتر