سبد خرید خالی است
ثبت سفارش
نمایش تمامی برند ها A - Z
واچلند دارای 1155 برند ثبت شده است
نمایش تمامی ساعت ها
0 ساعت مختلف ثبت شده
برند های مشهور
دیگر برند های مشهور
برند های لوکس
نمایش تمامی ساعت های مردانه
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
محدوده قیمت
دسته بندی مردان
10 برند برتر مردان
نمایش تمامی ساعت های زنانه
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
محدوده قیمت
دسته بندی بانوان
10 برند برتر بانوان
نمایش تمامی ساعت های کودکان
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
برند های کودکان
بهترین فروشنده ها
مشهور ترین ساعت های ما را ببینید
محدوده های قیمت
نوع ساعت
نوع حرکت
جنس قاب
اصلیت
آگهی های تجاری
تبلیغات توسط شرکت ها، نمایندگی ها و فروشگاه ها
آگهی های کاریابی
کاریابی و طرح های مشارکتی توسط اعضای سایت
گریتینگ چیست و چه کاربرد هایی دارد؟
ارسال شده توسط gratingprice gratingprice در تاریخ 1398/5/8 16:24، دسته بندی شده در اخبار ساعت
تصویر
 
 
جف لایتون ، مدیر مهندسی شراب Southcorp (منطقه شرقی) گفت: فولاد ضد زنگ مورد توجه صنعت شراب قرار گرفته است زیرا "مقاوم در برابر خوردگی است ، محیطی پایدار برای شراب فراهم می کند ، به راحتی تمیز و نگهداری می شود و عمر طولانی دارد."
 
از جنس استنلس استیل درجه 304 برای مخازن ، با ضخامت 2mm - 6mm ، با بالاترین مخزن به طول 5 متر استفاده شد. مقدار زیادی از لوله 304 و 316 نیز استفاده شده است.
 
اعضای ASSDA اطلس استیل (س) ، آلفا لاوال ، دریچه های APV و لوازم جانبی جیمز همه در این پروژه شرکت داشتند.
 
این ظرفیت کل ذخیره سازی سایت Karadoc را تقریباً به 93 میلیون لیتر می رساند.
 
کارخانه شراب سازی که مارک های شناخته شده Lindemans ، ملکه Adelaide ، Kaiser Stuhl و Matthew Lang را تولید می کند حدود 60٪ از تولید شراب بطری خود را صادر می کند.
 
آقای لایتون گفت: "این پروژه زیرساخت های منطقه و فرصت های شغلی قابل توجهی در زمینه های شراب سازی ، حمل و نقل و امکانات تولید فراهم کرده است."
 
آقای لایتون گفت در حالی که استیل ضدزنگ نیاز صنعت شراب را برآورده می کند ، جایی برای بهبود وجود دارد.
 
وی گفت: "تقاضای فولاد ضد زنگ در مواقع بیش از میزان عرضه است." "این کاملاً مقاوم در برابر خوردگی نیست و نیاز به دقت در مراحل مشخصات و ساخت دارد."
 
پروژه Karadoc یکی از نمونه های رشد فعلی در صنعت شراب استرالیا است که فرصت های مهیج را برای صنعت فولاد ضد زنگ به ارمغان آورده است.
 
تولید شراب داخلی از سال 1966 به 5 برابر افزایش یافته است ، از 156 میلیون لیتر به بیش از 800 میلیون لیتر.
 
ویژن 2025 ، یک برنامه استراتژیک توسط صنعت شراب استرالیا ، با هدف دستیابی به 4.5 میلیارد دلار در فروش سالانه شراب و 6.5٪ از ارزش تولید جهانی تا سال 2025 ، این صنعت را به یک نیروی جهانی تبدیل کرده است.
 
نتایج تا به امروز مثبت بوده اند ، که در سال 1999 میزان فروش کل تقریبا 2.4 میلیارد دلار و 3.5٪ از میزان صادرات جهان تخمین زده شده است.
 
تعداد و اندازه بنگاه های تولیدی در مناطق شراب سازی در حال گسترش است و به همین ترتیب ، فرصت های واقعی برای کشف برنامه های جدید و روش های طراحی ، ساخت و نگهداری وجود دارد.
 
برای کمک به شراب و صنایع ضد زنگ در دستیابی به اهداف خود ، ASSDA در ماه مه و ژوئن سمینار "استفاده از فولادهای ضد زنگ در صنایع غذایی" را برگزار می کند که شامل موارد مربوط به ساخت ، خوردگی ، جوشکاری ، تمیز کردن و بهداشتی جهت استفاده از فولاد ضدزنگ در صنایع غذایی است. و همچنین موضوعات خاص برای صنعت شراب.
 
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سمینارهای "استفاده از فولادهای ضد زنگ در صنایع غذایی" ASSDA ، لطفا با شماره (07) 3220 0722 با ASSDA تماس بگیرید.
 
منابع
1. بنیاد شراب استرالیا (1996) استراتژی 2025 - صنعت شراب استرالیا.
وقتی شورای شهر گلد ساحل به دنبال یک وسیله پایدار و بصری خیره کننده برای استفاده در پروژه پیاده روی تابلوهای Kirra Point خود بود ، آنها چیزی به جز فولاد ضد زنگ به نظر نمی رسید!
 
جف كلمنس ، هماهنگ كننده طراحی ، گفت كه مهندسان شورا از نظر استحكام ، مقاومت در برابر خوردگی و دلایل زیبایی شناختی ، فولاد ضد زنگ را برای پست های قائم و سیستم رای دست قابل حمل انتخاب كردند.
 
آقای Clemence گفت: "ضد زنگ از نظر ایمنی و ماندگاری در مقایسه با نرده های چوبی بسیار برتر است و به نگهداری بسیار کمتری نیاز دارد."
 
آقای Clemence گفت: "از دیدگاه زیبایی شناسی ، فولاد ضد زنگ به زیبایی زیبایی هم با آسفالت بتونی و هم از تخته سنگی که در آینده نزدیک نصب خواهیم کرد ، متناسب است."
 
"هنگامی که پیاده روی تخته ساخته شد ، یک قطره عمودی به ساحل در زیر خواهید رسید - یک مسئله ایمنی مهم که با استفاده از نرده های استیل ضدزنگ روبرو شده است.
 
آقای Clemence گفت: "ما مجبور شدیم انتخاب كنیم كه بهترین راه حل برای مسئله ایمنی است كه باعث سقوط شیب دار در طرف راهرو می شود."
 
"فولاد ضد زنگ امن ترین گزینه بود."
 
پروژه پیاده روی تخته در دو مرحله انجام می شود که مرحله اول شامل احداث یک پیاده رو سیمانی و نرده های بتونی در امتداد پیش بینی كیرا پوینت است.
 
در مرحله دوم ، ساخت تخته تخته های چوبی در بالای ساحل قرار خواهد گرفت.
 
تام استوددارت پیتی با مسئولیت محدود ASSDA 186 پست سفارشی ساخته شده و 326 متر از دستگیره های توبولی از جنس استنلس استیل را تهیه و نصب کرد.
 
هر دو از جنس استنلس استیل 316 با پایان شماره 4 ساخته شده اند.
 
پست های قائم پس از تولید در اسید نیتریک منفعل شدند تا از یک سطح تمیز و ترویج مقاومت در برابر خوردگی برخوردار شوند.
 
در حین نصب ، جوشهای موجود در پستها به طور کامل زمین زده شده و در محل صیقل داده شده تا جلوی ساخت رسوب ماسه و نمک را بگیرند.
 
نرده دستی از قسمتهای 6 متری از فولاد ضدزنگ لوله‌ای ساخته شده در سایت جوش داده شده است.
 
اتصالات انبساط هر 7.2 متر گنجانده شده است.
 
اتصالات انبساط امکان ایجاد حرارتی و درج نرده های اضافی را در هنگام ساخت یک تخته تخته چوب در سال 2001 فراهم می کند.
 
مهندسین شورای شهر گلد ساحل در جلساتی که منجر به مشخص شدن پروژه می شود ، از کمک های انجمن توسعه فولاد ضد زنگ استرالیا در برجسته کردن امکانات و مزایای کاربردهای ضد زنگ اذعان کردند.

 

به اشتراک بگذارید
delicious technorati yahoo digg facebook twitter google plus
ارسال دیدگاه توسط شما:
نام:
ایمیل:
* محتوا:
حداکثر 1000 کاراکتر