سبد خرید خالی است
ثبت سفارش
نمایش تمامی برند ها A - Z
واچلند دارای 1155 برند ثبت شده است
نمایش تمامی ساعت ها
0 ساعت مختلف ثبت شده
برند های مشهور
دیگر برند های مشهور
برند های لوکس
نمایش تمامی ساعت های مردانه
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
محدوده قیمت
دسته بندی مردان
10 برند برتر مردان
نمایش تمامی ساعت های زنانه
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
محدوده قیمت
دسته بندی بانوان
10 برند برتر بانوان
نمایش تمامی ساعت های کودکان
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
برند های کودکان
بهترین فروشنده ها
مشهور ترین ساعت های ما را ببینید
محدوده های قیمت
نوع ساعت
نوع حرکت
جنس قاب
اصلیت
آگهی های تجاری
تبلیغات توسط شرکت ها، نمایندگی ها و فروشگاه ها
آگهی های کاریابی
کاریابی و طرح های مشارکتی توسط اعضای سایت
گریتینگ چیست و چه کاربرد هایی دارد؟
ارسال شده توسط gratingprice gratingprice در تاریخ 1398/8/6 10:45، دسته بندی شده در اخبار ساعت
تصویر
خوردگی عالی و همچنین به دلیل کیفیت بصری آن استفاده می شود. کیفیت این فلز و رفتار آن در برابر خوردگی ، آن را برای استفاده در فضای بیرونی ایده آل می کند ، اما برای جلوگیری از ترک و خوردگی ، باید از انتخاب نوع مناسب در نظر بگیرید.
 
خانواده فولاد ضد زنگ از بیش از صد آلیاژ فلز تشکیل شده است. اما آنها یک ویژگی مشترک دارند که شامل حداکثر کربن 1.2٪ و حداقل کروم 5/10٪ است. در این خانواده از انواع فولاد ضد زنگ درجات مختلف مقاومت در برابر خوردگی رسانه های مختلف وجود دارد. از شرایط معتدل تر ، که در داخل ساختمان ها رخ می دهند ، تا شرایط خوردگی شدیدتر که در محیط های دریایی حاکم است.
 
بیش از 90٪ از کل کاربردهای یک ساختمان را می توان فقط با چند نوع از فولاد ضد زنگ پوشانید. فولادهای ضد زنگ "آستنیتی" که در درجه اول با Chromium (Cr) و نیکل (Ni) آلیاژ می شوند و تحت شرایط تحویل داده مغناطیسی نیستند. در بین انواع مختلف استیل ضد زنگ ما به 1.4301 نفوذ می کنیم ، زیرا یک فولاد ضد زنگ استاندارد و 1.4401 یک استیل ضد زنگ مناسب برای مناطق ساحلی است.
 
سانتاندر
نرده 2
نرده 3
نرده 4
نرده 5
1.4301
 
محبوب ترین نوع آلیاژ کلاسیک "18/8 یا 18/10" است. این آلیاژ با تقریباً 18٪ کروم (Cr) و 8 تا 10.5٪ نیکل (Ni) است. نام استاندارد استاندارد اروپا مطابق استاندارد EN 10088/1 X5CrNi18-10 / 1.4301 است. مقدار معادل آن مطابق استاندارد آمریكا 304 است. این نوع از فولاد ضد زنگ استاندارد برای كاربردهای داخلی و خارجی است كه در جوهای عادی شهری قرار دارد.
 
1.4401
 
معمولی ترین و نماینده ترین نوع این خانواده X5CrNiMo17-12-2 /1.4401 است. با توجه به محتوای Chrome و نیکل ، مشابه نوع 1.4301 است؛ با این حال ، حاوی 2 تا 2.5 of از مو ، که به طور قابل توجهی مقاومت در برابر خوردگی گودال را بهبود می بخشد. انواع حاوی مو برای مناطق ساحلی که هالیدها (به طور عمده کلریدها) در هوا وجود دارند نشان داده شده است. ارزش معادل آمریکایی 316 است.
 
درمورد طراحی ، باید از نیاز به جوشکاری در محل فرار کرد و باید فضای کافی برای دسترسی به مناطق اتصال دهنده با ضربه و نوارهای پولیش فراهم کند.
 
بهترین راه برای تضمین نتیجه خوب ، انتخاب کارخانه سازنده فولاد ضد زنگ واجد شرایط و با تجربه است.
 
 
راه راه از فولاد ضد زنگ برای گسترش موناکو
Acerinox برای ساخت تکمیل بندر موناکو ، از Roldan S.A ، حدود 4000 تن نوار فولادی ضدزنگ راه راه ، از نوع دوبلکس ، تأمین خواهد کرد. (Ponferrada ، لون) ، یکی از اصلی ترین کارخانه های محصول طولانی خود در اسپانیا.
 
راهرو راه راه - مدیترانه ای
از مواد Acerinox در آرماتورهای کشوهای بتنی که برای ایجاد سد محافظت در برابر دریا در مناطق بحرانی استفاده می شود ، استفاده خواهد شد.
 
این نرم افزار نوآورانه از جنس استنلس استیل برای چنین پروژه بزرگ و خواستار پاسخگو به عملکرد بالا و ویژگی های میله های تولید شده توسط رولان ، به ویژه مناسب برای این نوع پروژه حوض بندر ، مانع و پل در مناطق دریایی است.
 
فولاد ضد زنگ از خواص مکانیکی بالا و مقاومت بالایی در برابر خوردگی آرماتورها در تماس با کلریدهای آب نمکی برخوردار است که می تواند به بتن نفوذ کند ، عمر طولانی را برای زیرساخت ها تضمین می کند و از بین می برد و کارهای بعدی متعاقب آن به دلیل مشکلات خوردگی .
به همین دلیل است که استفاده از فولاد ضد زنگ موج دار برای ساخت و سازهایی که در تماس با آب دریا یا نمکهای مورد استفاده برای ذوب جاده هستند ، افزایش یافته است.
 
این کار توسط گروه معتبر فرانسوی Bouygues و شرکت Sendin France اجرا خواهد شد. کارخانه دوم در Teruel (اسپانیا) مسئولیت تولید آرماتورهای استنلس استیل را بر عهده خواهد داشت که از آنجا برای ساخت جعبه های بتونی به مارسی اعزام می شوند. پس از ساخته شدن ، آنها را با قایق به محل نهایی خود در موناکو سوار می کنند.
 
راه راه فولادی ضد زنگ برای آرماتورها
   راه راه فولادی ضد زنگ برای آرماتورها-Cedinox (7323 KB)
پروژه ای با 60،000 متر مربع و 2000 میلیون یورو
Acerinox علاوه بر گسترش ، بخشی از پروژه ای خواهد بود که شامل 60،000 متر مربع از فضای مسکونی و زیرساخت های عمومی است
به اشتراک بگذارید
delicious technorati yahoo digg facebook twitter google plus
ارسال دیدگاه توسط شما:
نام:
ایمیل:
* محتوا:
حداکثر 1000 کاراکتر