سبد خرید خالی است
ثبت سفارش
نمایش تمامی برند ها A - Z
واچلند دارای 1155 برند ثبت شده است
نمایش تمامی ساعت ها
0 ساعت مختلف ثبت شده
برند های مشهور
دیگر برند های مشهور
برند های لوکس
نمایش تمامی ساعت های مردانه
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
محدوده قیمت
دسته بندی مردان
10 برند برتر مردان
نمایش تمامی ساعت های زنانه
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
محدوده قیمت
دسته بندی بانوان
10 برند برتر بانوان
نمایش تمامی ساعت های کودکان
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
برند های کودکان
بهترین فروشنده ها
مشهور ترین ساعت های ما را ببینید
محدوده های قیمت
نوع ساعت
نوع حرکت
جنس قاب
اصلیت
آگهی های تجاری
تبلیغات توسط شرکت ها، نمایندگی ها و فروشگاه ها
آگهی های کاریابی
کاریابی و طرح های مشارکتی توسط اعضای سایت
گریتینگ چیست و چه کاربرد هایی دارد؟
ارسال شده توسط gratingprice gratingprice در تاریخ 1398/12/14 16:25، دسته بندی شده در اخبار ساعت
تصویر
 
معاون رئیس جمهور چین برای فروش لیو جی-باند از طریق تلفن دیروز گفت: قیمت سنگ آهن ، ماده اولیه اصلی برای تولید فولاد ، به ازای هر تن به 75 دلار آمریکا رسیده است و به پایین ترین سطح خود از زمان بحران مالی جهانی رسیده است. .
این شرکت همچنین اعلام کرده است که قیمت آن نسبت به 83 دلار در هر تن به نقل از چینی فولاد برای محموله های ماه دسامبر پایین تر است.
لیو کاهش قیمت را به تولید بیش از حد نسبت داد ، که بخشی از آن ناشی از گرایش بیش از حد به رشد اقتصادی در چین بود. لیو گفت این یک روند جهانی است.
لیو گفت ، قیمت های فولاد در جنوب شرقی آسیا 5 دلار به 10 دلار در هر تن کاهش یافته است ، در حالی که قیمت های فولاد در اروپا نیز در حال کاهش است. وی افزود که حتی در ایالات متحده ، شرکت های فولادی در طول بهبود اقتصادی نتوانسته اند قیمت ها را افزایش دهند.
لیو گفت ، شرکت های بزرگ فولادی در چین - از جمله گروه بائوستل گروه پارس ، گروه آهن آهن و فولاد انشان و ووهان آهن و فولاد (- 武漢) - یا قیمت های خود را برای محموله های ماه دسامبر کاهش داده اند یا اندکی آنها را افزایش داده اند.
لیو گفت این شرکت انتظار ندارد که قیمت سنگ آهن بیشتر کاهش یابد ، در حالی که به تدریج قیمت فولاد در چین پایین می رود.
لیو گفت: "از آنجا كه شركت های فولادی در سراسر جهان قیمت ها را به سمت پایین تنظیم می كنند ، چین فولاد نمی تواند این روند را كاهش دهد."
شرکت فولاد چین تصمیم گرفت قیمت فولاد خود را با 604 دلار NT (19.65 دلار) در هر تن و میله های فولادی و میله های آن 317 دلار در هر تن کاهش دهد.
قیمت ورق ها و کویل های نورد سرد که عمدتا در صنعت خودرو استفاده می شود ، به ازای هر تن 492 دلار NT کاهش می یابد ، در حالی که قیمت ورق ها و کویل های نورد سرد معادل 307 NT در هر تن کاهش می یابد ، این شرکت. گفت
قیمت ورق های برقی ، که برای تولید لوازم خانگی استفاده می شود ، قرار است با 78 دلار NT در هر تن کاهش یابد ، در حالی که قیمت ورق های گالوانیزه با گرم و افت شده با 383 NT در هر تن کاهش می یابد.
با این وجود ، این شرکت قیمت ورق های الکترو گالوانیزه را بدون تغییر نگه می دارد زیرا احساس بازار برای این محصول نسبتاً مثبت است.
لیو گفت چین فولاد انتظار دارد محموله های خود در سه ماهه بعدی 3.12 میلیون تن باشد ، مشابه این سه ماهه.
لیو با اظهار نظر درباره توافقنامه تجارت آزاد بین چین و کره جنوبی گفت: خیلی زود است که تأثیر خود را تخمین بزنیم زیرا انتظار نمی رود که این پیمان تا سه ماهه دوم یا سوم سال آینده نهایی شود.
لیو گفت فروش خارج از کشور حدود 35 درصد از درآمد چین Steel را تشکیل می دهد ، در حالی که فروش در چین کمتر از 15 درصد است.
این شرکت سالانه بین 800000 تن و 900000 تن فولاد در چین به فروش می رساند ، در حالی که سال گذشته 9.48 میلیارد تن فولاد را به صورت غیر تلفیقی به فروش می رساند ، لیو گفت. آنها گفتند كه كارخانه های نهایی ، مجاورت پروژه های آنها با معدن و سوابق توسعه مالی و گذشته آنها. انتظار می رود دولت به زودی پیش نویس قوانین برای حراج 204 بلوک زغال سنگ را که در ماه سپتامبر توسط دیوان عالی کشور لغو شده بود ، صادر کند.
 
یک مقام ارشد دولتی گفت: این قوانین صلاحیت شرکت ها را برای شرکت در مناقصه مشخص می کند ، در حالی که روش حراج برای تصویب در هیئت اتحادیه قرار خواهد گرفت.
 
وی گفت: "شركت هایی كه دارای كارخانه های كاربردی نهایی هستند و یا شركت هایی كه بیش از 90 درصد سرمایه گذاری در پروژه های مرتبط داشته باشند ، در حراج اولویت خواهند یافت زیرا این 74 معدن یا در حال تولید هستند یا به زودی عملیاتی می شوند." نظرات ذینفعان در مورد پیش نویس قوانینی که به شرکت ها امکان استفاده از زغال سنگ را از یک بلوک در پروژه های مختلف استفاده نهایی که متعلق به همان گروه است ، می دهد. شرکتها باید ضمن پیشنهاد قیمت ، جزئیات مربوط به چنین پروژه هایی را ارائه دهند.
 
شرکت های دارای 42 معدن ذغال سنگ عملیاتی باید برای زغال سنگ معدن در دو بخش 295 روپیه هزینه اضافی بپردازند. مالیات ذغال سنگ معدن تا 24 سپتامبر باید تا 31 دسامبر ارسال شود ، در حالی که مانده مانده زغال سنگ استخراج شده تا 31 مارس 2015 ، باید تا 30 ژوئن 2015 پرداخت شود.
 
حراج بلوک های ذغال سنگ در دو مرحله فنی و تجاری انجام خواهد شد. شرکت ها باید برای ارائه پیشنهاد برای بلوک ها ، پارامترهای فنی را رعایت کنند. انتظار می رود دولت اسناد مناقصه را برای حراج تا 15 دسامبر منتشر کند و جزئیات درجه زغال سنگ ، ذخایر زمین شناسی ، ذخایر قابل استخراج و ظرفیت 74 بلوک زغال سنگ را ارائه دهد. ارائه شده در دور اول حراج.
 
با این حال ، قوانین در مورد حقوقی سکوت اختیار می کنند. شركتها در زمان امضاء نامه های تخصیص مجبورند برای توسعه مین ها نقاط عطفی را انجام دهند.
 
نامه های اختصاصی ، برخلاف گذشته ،
به اشتراک بگذارید
delicious technorati yahoo digg facebook twitter google plus
ارسال دیدگاه توسط شما:
نام:
ایمیل:
* محتوا:
حداکثر 1000 کاراکتر