سبد خرید خالی است
ثبت سفارش
نمایش تمامی برند ها A - Z
واچلند دارای 1155 برند ثبت شده است
نمایش تمامی ساعت ها
0 ساعت مختلف ثبت شده
برند های مشهور
دیگر برند های مشهور
برند های لوکس
نمایش تمامی ساعت های مردانه
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
محدوده قیمت
دسته بندی مردان
10 برند برتر مردان
نمایش تمامی ساعت های زنانه
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
محدوده قیمت
دسته بندی بانوان
10 برند برتر بانوان
نمایش تمامی ساعت های کودکان
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
برند های کودکان
بهترین فروشنده ها
مشهور ترین ساعت های ما را ببینید
محدوده های قیمت
نوع ساعت
نوع حرکت
جنس قاب
اصلیت
آگهی های تجاری
تبلیغات توسط شرکت ها، نمایندگی ها و فروشگاه ها
آگهی های کاریابی
کاریابی و طرح های مشارکتی توسط اعضای سایت
گریتینگ چیست و چه کاربرد هایی دارد؟
ارسال شده توسط gratingprice gratingprice در تاریخ 1398/5/30 12:05، دسته بندی شده در اخبار ساعت
تصویر
 
 
 
محافظت از فولاد با گالوانیزه
 از این گذشته ، هیچ اتفاقی نیست که سوپرمن شکست ناپذیر با نام مستعار Man of Steel به او داده شود. با این وجود ، فولاد همچنین مستعد پوشیدن و پارگی از عناصر است - کریپتونیت خود فولاد - در صورت عدم درمان باقی مانده و می تواند تا حد خرابی ساختاری خوردگی کند.
 
محافظت از فولاد در کاربردهایی مانند ساختمانهای ساخته شده در نزدیکی ساحل یا مناطقی که آب در آن قسمت فعلی محیط قرار دارد بسیار حیاتی است. هوای دریایی به ویژه در اثر برخورد نمک بعنوان یک آلاینده دیگر ، در معرض فولاد در معرض خطر است.
 
خوشبختانه ، مهندسان روش های اثبات شده بسیاری را برای محافظت از فولاد در برابر این آسیب فاجعه آمیز با قرار دادن روکش ای که آن را برای سالها ، دهه ها یا حتی طولانی تر حفظ می کند ، ایجاد کرده اند. متداول ترین روش محافظت با رنگ آمیزی سطح فولاد با محلول های محافظ ویژه طراحی شده است. اینها از دوام و کیفیت قابل ملاحظه ای در طی سالهای اخیر افزایش یافته است ، اما راهی برای سخت تر شدن فولاد وجود دارد: گالوانیزه.
 
گالوانیزه چیست؟
این فرایند از بیش از 150 سال پیش در یک قالب اساسی آغاز شد و با گذشت زمان تکامل یافت زیرا فناوری ها و فرآیندهای جدید راه را برای پیشرفت های بیشتر باز کردند. نسخه اصلی این است که "فولاد" داغ "شده و روی یک گلدان روی مذاب ذوب می شود. به جای اینکه فقط فولاد را بپوشاند ، روی در واقع پیوند شیمیایی با سطح فولاد را تشکیل می دهد ، با آن یکی می شود و یک لایه بیرونی را تشکیل می دهد که آب نمی تواند در آن نفوذ کند.
 
گالوانیزه کردن
تلفیق روی و فولاد در جایی است که گالوانیسم رخ می دهد. با افزودن عنصر سوم - الکترولیتها - الکترونهای موجود در این دو فلز باعث ایجاد جریان الکتریسیته ای برای ایجاد یک سلول گالوانیکی می شوند. فلز ضعیف تر ("آند") الکترون ها را به قوی تر ("کاتود") تسلیم می کند ، که به نوبه خود هنوز قوی تر می شود. با گذشت سالها ، آزمایشهای بسیاری انجام شده است که ترکیبی از فلزات در فرآیند گالوانیزه قویترین پیوندها را تشکیل می دهند ، و کدام یک در این فرایند تضعیف و تقویت می شوند. در نمونه ما ، روی قدرت خود را برای خدمت به فولاد قربانی می کند.
 
با تشکر از آنچه که سلول های گالوانیک نامیده می شوند ، مدت ها پس از روی کار آمدن اولیه گالوانیزاسیون ، روی همچنان نقش قربانی را ایفا می کند. اگر یک صفحه فولادی گالوانیزه به حدی خراشیده شود که لایه های رنگ و روی هر دو در معرض آن قرار بگیرند ، یک سلول گالوانیک توسط روی بدتر شده و به منظور محافظت از فولاد در برابر آب ایجاد می شود. این به معنای لزوماً به این معنی نیست که شما می توانید برای تأمین محافظت نامحدود به این سلول های گالوانیکی تکیه کنید ، زیرا مناطق آسیب دیده باید سریعاً قبل از بروز آسیب های اضافی ترمیم شوند.
 
تحولات جدید در گالوانیزه
آزمایش با مواد مختلف در سالهای اخیر منجر به تولید پوشش های آلیاژی جدید شده است. یکی از این ترکیب ها ، Galvalume ، ترکیبی از 55٪ آلومینیوم ، 43.4٪ روی و 1.6٪ سیلیکون است. ثابت شده است که اکسیدهای آلومینیوم از آنهایی که بر پایه روی هستند قوی تر هستند و داشتن هر دو محل ، لایه دوم محافظت را ارائه می دهد. از آنجا که روی در این مجموعه آند است ، از تماس با ماده ساینده کاسته می شود اما هنوز آلومینیوم قوی را در جای خود قرار می دهد.
 
در ShapeCUT ما فولاد را به روشهای نامحدودی خم می کنیم ، برش می دهیم و شکل می دهیم و همیشه اطمینان حاصل می کنیم که صفحات فولادی مورد استفاده ما درمان می شود تا تمام ساییدگی ها و پارگی هایی را که در سالهای آینده به آن می رسد رسیدگی کند. برای اطلاع از آنچه ما می توانیم تجارت شما را ارائه دهیم ، امروز با ShapeCUT تماس بگیرید.
به اشتراک بگذارید
delicious technorati yahoo digg facebook twitter google plus
ارسال دیدگاه توسط شما:
نام:
ایمیل:
* محتوا:
حداکثر 1000 کاراکتر