سبد خرید خالی است
ثبت سفارش
نمایش تمامی برند ها A - Z
واچلند دارای 1155 برند ثبت شده است
نمایش تمامی ساعت ها
0 ساعت مختلف ثبت شده
برند های مشهور
دیگر برند های مشهور
برند های لوکس
نمایش تمامی ساعت های مردانه
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
محدوده قیمت
دسته بندی مردان
10 برند برتر مردان
نمایش تمامی ساعت های زنانه
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
محدوده قیمت
دسته بندی بانوان
10 برند برتر بانوان
نمایش تمامی ساعت های کودکان
تمامی 0 سبک را مشاهده کنید
برند های کودکان
بهترین فروشنده ها
مشهور ترین ساعت های ما را ببینید
محدوده های قیمت
نوع ساعت
نوع حرکت
جنس قاب
اصلیت
آگهی های تجاری
تبلیغات توسط شرکت ها، نمایندگی ها و فروشگاه ها
آگهی های کاریابی
کاریابی و طرح های مشارکتی توسط اعضای سایت
گریتینگ چیست و چه کاربرد هایی دارد؟
ارسال شده توسط gratingprice gratingprice در تاریخ 1399/1/30 10:18، دسته بندی شده در اخبار ساعت
تصویر
میلیاردر لاکشمی میتال در حال ساخت بسته ای از فولاد است
 
 
در حالی که Aperam از زمان تأخیر در شرکت ArcelorMittal در سال 2011 بسیار شگفت زده شده است ، اولویت اول میتال متوقف کردن خونریزی در شرکت بزرگتر است که ثروت 14 میلیارد دلاری کارآفرین هندی را به همراه دارد. تلاش های او برای انجام این کار برخی دولت های اروپایی را عصبانی کرده است و آرسلور میتال را با موانع قابل توجهی روبرو می کند.
 
ست روزنفلد ، تحلیلگر شرکت بین المللی جفریز در لندن گفت: "وقتی میتال اسپری Aperam را بیرون زد ، بخش ضد زنگ به نظر می رسید که حتی چالش های بیشتری نسبت به فضای فولاد کربن دارد." "در دو سال گذشته ، شما دیده اید که بخش فولاد ضدزنگ دارای ظرفیت بسیار منحصر به فردی برای بازسازی نسبت به صنعت فولاد کربن است."
 
میتال که در لندن زندگی می کند و 34 درصد از تیم های فوتبال کوئینز پارک رنجرز را در اختیار دارد ، پس از آنکه سالها تلاش برای تحکیم صنعت ضد زنگ با شکست مواجه شد ، آپارام را از ArcelorMittal مستقر در لوکزامبورگ جدا کرد.
 
در سال 2012 ، Outokumpu Oyj فنلاند ، تجارت فولاد ضدزنگ ThyssenKrupp AG را رقیب خرید و در دور بسته شدن کارخانه ها ، نظم و انضباط تولید بیشتر و قیمت های بالاتر قرار گرفت. این باعث می شود بازار فولاد ضد زنگ اروپا ، مورد استفاده در ساختن کارد و چنگال ، سینک و تیغ تیغ قرار بگیرد ، که چهار بازیکن در آن حاکم هستند ، در حالیکه Outokumpu با 44 درصد سهم و Aperam با 21 درصد در جایگاه دوم قرار دارد.
فرمول گریزان
 
این فرمول موفقیت ، فراتر از دسترس میتال در صنعت فولاد وسیع اروپا است. بسیاری از شرکت ها و کارخانه ها بیش از حد فولاد کربن تولید می کنند ، در همه چیز از ساخت و ساز تا اتومبیل ، پایین آمدن قیمت ها و سودهای خرد استفاده می شود.
 
کوتوله های ArcelorMittal Aperam با فروش سالانه تقریبا 80 میلیارد دلار در سال گذشته در مقایسه با 5.5 میلیارد دلار در شرکت فولاد ضد زنگ. با این وجود غول فولاد کربن از زیان خالص 1.09 میلیارد دلار در برابر سود 95 میلیون دلار برای فرزندان کوچکتر خود گزارش داد.
 
ArcelorMittal گفت که در سال گذشته "پیشرفت قابل توجهی" در تجارت فولاد وجود داشته است ، که پیش بینی می کند سود قبل از بهره ، مالیات ، استهلاک و استهلاک 27 درصد افزایش یابد و به 6.1 میلیارد دلار برسد ، که بیشتر ناشی از افزایش تقاضا در اروپا و آمریکای شمالی است. به گفته این شرکت ، این شرکت همچنان با چالش افزایش واردات از چین روبرو است.
بهینه سازی تولید
 
ArcelorMittal در پاسخ به نامه الکترونیکی به سؤالات گفت: "اقدامی که در سالهای اخیر در زمینه بهینه سازی پایگاه تولیدی ما در اروپا انجام داده ایم به گونه ای طراحی شده است که دارایی های خودمان را با حداکثر کارآمد و سودآور اجرا کنیم." "این عملکرد بهبود یافته ای داشته است ، با ArcelorMittal Europe گزارش Ebitda 2.3 میلیارد دلار در سال 2014 ، در مقایسه با 1.6 میلیارد دلار در سال 2013."
 
فولاد ضد زنگ در کوره های قوس الکتریکی ساخته شده است که کروم و نیکل به سنگ آهن اضافه می شوند. بیشتر فولاد کربن اروپا در کوره ای از انفجار ساخته شده است که سنگ آهن با کک و سنگ آهک مخلوط می شود.
 
در حالی که میتال 25 درصد از بازار فولاد کربن اروپا - با 6 درصد سهم جهانی را کنترل می کند - حرکت وی در کارخانه های کرکره در بلژیک و فرانسه منجر به شورش ، آدم ربایی و تهدیدهای ملی شدن شد.
 
رئیس جمهور فرانسوا اولاند میتال را برای جلسه در سال 2012 فراخواند ، زیرا میلیاردر در تلاش برای بستن کارخانه ای در فلورنج بود ، با این که قانونگذاران فرانسوی تهدید کرده اند که دارایی های این شرکت را ملی کنند. در سال 2011 ، کارگران ذوب آهن بلژیک برای مدت زمان 48 ساعت کار مدیران ArcelorMittal را در دفاتر خود گروگان نگه داشتند و در حالی که برای متوقف کردن خاموش کردن کوره های انفجار در لیژ می جنگیدند.
گیاه ایتالیایی
 
این شرکت اعلام کرد ماه گذشته علاقه مند به خرید کارخانه فولاد ایلوا ایتالیا ، حتی پس از قطع 80،000 شغل در سطح جهان در طی پنج سال گذشته بود. بزرگترین کارخانه فولاد اروپا به فروش فولاد با تخفیف مشهور است و در حال حاضر پس از متهم شدن به عدم مهار انتشار سمی در سال 2013 توسط دولت ایتالیا کنترل می شود.
 
Rosenfeld ، تحلیلگر جفری گفت: در حالی که ArcelorMittal بزرگترین تولید کننده جهان و بیش از دو برابر اندازه نزدیکترین رقیب خود در اروپا است ، این به اندازه کافی نمی تواند تغییر رفتار در بازار را اثبات کند.
 
وی گفت: "در شرایط کم تحکیم ، سازندگان فولاد کربن به سادگی انگیزه ای برای عمل منطقی ندارند." "فولاد سازان نگران هستند که اگر ظرفیت خود را خاموش کنند ، از نظر ساختاری قدرت قیمت گذاری را بهبود نمی بخشند و به راحتی از فولاد کمتری برخوردار خواهند شد."
استفاده ضد زنگ
 
در حالی که میتال در فولاد کربن تلاش می کند ، رقبای او بخش عمده ای از کارهای او را در صنعت ضد زنگ انجام داده اند. خرید 2.7 میلیارد یورویی Outokumpu از واحد Inoxum ThyssenKrupp در سال 2012 باعث شد که تولیدکننده Finish یک کارخانه را در آلمان ببندد و متعهد شود در سال جاری یکی دیگر از کارخانه ها را شفاف کند. ThyssenKrupp تولید خود را در پلاک باقی مانده نصف کرده است
به اشتراک بگذارید
delicious technorati yahoo digg facebook twitter google plus
ارسال دیدگاه توسط شما:
نام:
ایمیل:
* محتوا:
حداکثر 1000 کاراکتر